Kokiam Amerikos taške [GLL] #1

Kadangi atsiranda vsi daugiau nepatenkintų marijos žemėje, kad per mažai apie mus žino užvesim naują temą su trumpais pranešimais, kur esam. Pasitaikius didesniems laisvo laiko tarpams pratęsim išsamesnius nuotykių aprašymus. Ilgiems aprašymams vis nelieka laiko. Čia mums laikas lekia, nors kokia savaitės diena jau pametėm, kiekvienam vis kita, o tai gerai reiškias atostogaujam. Pastoviai planuojam kelias dienas į priekį. Atvykus į kokią nors vietovę norisi kuo daugiau iš jos pasiimti. Dienomis kelyje vairuotojai keičiasi ir islsisi, o Powers‘as dirba šturmanu, bei buhalteriu 😉 Sturmano darbą kartais perima ir patys vairuotojai.
Šiandien (2010-07-10) palikome San Franciską, čia praleidome 3 naktis. San Francisko oro uoste pasiėmėme naują mašinytę – šį syki nebe amerikoniška ir kiek ekonomiškesnė, Nissan Altima 2.5 S. Skirtumas jaučiasi iškart garsas nebe tas, bogažninkas mažesnis, kai vairuoji rankom nėra patogaus atlošėlio pasidėti, nors traukos turi ir ant galinės sėdynės atsipūsti tai pat neblogai, o bordačiokas du sykius didenis ir yra net dvi prikūrkės, kas svarbu, kai reikia krauti telefoną, gps, kompą ir kokybiškesnė akustinė sistema 🙂


Iš oro iškart patrauėme link Los Angelo į San Bernardinio miestelį kur mūsų laukia “Rockstar Energy Mayhen Festival” pagrindinės žvaigždės – Rob Zombie ir Korn (Powers visas išsišiepęs). Bus žiauriai gerai, nors laukia dar ilgas kelias iki vietos virš 450 mylių. Californijos keliai pasitiko tokie kaip filmuose su aplink išdžiūvusia žole , Emkos pirmi žodžiai buvo – „ir tokių dienų dabar bus daug“.

Kol kas neblogai sekasi grafiką vytis ir panašu, kad į koncerto pradžią labai mažai vėluosim. Darom trumpus sustojmus, vairuotojai keičiasi, o šturmanui poilsio minutės dar neišrašėm. Kalifornijoje greitis vienas didžiausių kiek teko JAV važiuoti 70 mylių per valandą, nors dauguma čia lekia 80-85, tad mes irgi neatsiliekame 🙂

[GLL]Zapatdlo Written by:

4 Comments

 1. keshas
  July 11, 2010

  Mantai praeitos temos komentara paskaityk! 🙂

  p.s. uzskaitau praeitos tos baltos masinos nr su … 69 gale.. 🙂

 2. [GLL]puskyte
  July 12, 2010

  Sveiki amerikiečiai 🙂 Matau, kad jums sekasi tikrai puikiai. O aš jau pasiilgau!!!! Laukiu grįžtančių, gausių įspūdžių, milijono penkių šimtų tūkštačių keturių šimtų trisdešimt septynių nuotraukų :)))))) Mantai, labai skanūs žirniai :]~ Aš irgi turiu naujienų, nuotraukų ir visokiausių įspūdžių 😛 Linkėjimai kelionės draugams!

 3. astu
  July 13, 2010

  O kaip dabar su alum reikalai?

 4. July 14, 2010

  Linkėjimai nuo visos chebrytės iš laukinių vakarų 🙂 Ryt jau Las Vegas’ą pasieksim. Atsigeriam magdonalde kavutės ir lekiam nakvynės ieškoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *