100 atsispausdimų per 6 savaites #12 (išsekimo testas 02)


Gera iliustracija, kada kokie raumenai dirba. Mano atliekami atsispaudimai kažkas nuo HOLE4 iki HOLE7 variantų, kitų nelabai praktikuoju, bent kol kas. Kojas laikau suglaustas arba pečių plotyje. Jeigu pečių plotyje lyg lengviau darosi, bet po kiek laiko jaučiasi kaip pradeda kaisti kojų raumenys.

5 savaitė – išsekimo testas 2009-12-10 (ketvirtadienis)
Nusprendžiau išmėginti jėgas iš vakaro po visų darbų ir reikalų grįžęs namo. 5 savaitė įveikta – 65 atsispaudimai (pakanka aukščiausiam lygiui). Pailsėjus terminatoriaus pozoje ant kilimo ~5 sekundes pasikėliau dar 6 sykius iki 71. Noras buvo vienu įkvėpimu 70 atlikti, bet jau po apšilimo supratau, kad nebus lengva 70 kartų atsispausti. Apšilimui padariau 20 + 30, iškart jautėsi kaip raumenys stengsta (nenori judėti), gal dėl žemos temperatūros patalpoje ~+12 laipsnių. Po testo geriau pailsėjęs padariau dar dvi serijas: 50, 41. Laukia baisiausia dalis 6 savaitė – pažiūrėjęs į programą tvirtai nesijaučiu, greičiausiai užtruks kaip ir ši savaitė keliomis dienomis ilgiau. Dabar reikia leisti gerai pailsėti raumenims.

Šiek tiek tęsinio.
Bandžiau sekmadienį pakartoti testą norėjosi 70, bet rezultatas blogesnis buvo, gal dėl minčių – “įveikiau jau ir taip testą ką čia..”, o gal ir raumenims išties reikia poilsio. Atsikėlus iškart jautėsi, kad vakar testą dariau. Pirmu bandymu padariau 41 ne iki galo išsispaudžiau – teiosiog nesidarė. Antru bandymu – 59 taip pat dar galėjau kelis išspausti, bet 70 dar toli atrodė (nebuvau tvirtai nusiteikęs). Nutariau leisti sau pailsėti ir pradėt 6 savaitę. Jeigu strigsiu kurioje nors dienoje, kartosiu kol įveiksiu.

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *