100 atsispausdimų per 6 savaites #13 (6 savaitė 1 diena)

Teisingi atsispaudimai
Dar viena iliustracija ir paaiškinimas, kaip daromas teisingas atsispaudimas iš Martial Thoughts. Aš visada stengiuosi panašiai daryti, tik jau kai būna paskutinis garas išeina šikna iškart atsikiša ;)

6 savaitė 1 diena 2009-12-15/16 (antradienis/trečiadienis)
Pradėjau 6 savaitę, nors ji dar neprasidėjo, nes neįveikiau pirmos dienos. Nežinau kas yra, gal dar vis prislėgtas esu, dėl suprantamų priežasčių, bet vakar išvis kūnas nedirbo. Pirmu kartu padariau 45 atsispaudimus, nors jau atrodė daugiau nei reikia, o antru vos 41, kai reikėjo 55, toliau kiek buvo bandymų tiek iškart pasiduodavau, stingdavo raumenys ir viskas. Šiandieną pradžia dar šūdinesnė buvo. Pirmu bandymu 46 atsispaudimai (neblogai rodos), antru menki 32 ir pasidaviau. Padariau ilgą pertrauką gal 30 min. Pamislijau, kad su galva negerai – turėčiau be problemų išspausti 40, juk esu perlipęs 60 atsispaudimų ribą, o ypač kai dar tik pirmos serijos. Pabandžiau pratęsti. Trečia serija 56 atsispaudimai (galvos tvarkymas šiek tiek veikia). Likusios serijos – 41, 36, 41 (norėjau 55, bandžiau mąstyti apie 70, kad reikiamas kiekis menkiau atrodytų), 21 (galima pliusuoti prie paskutinio rezultato tarp jų labai trumpa pertrauka). 6 savaitės pirmos dienos dar neįveikiau, bet šiandienos rezultatas jau panašesnis į teisybę. Iš trečio syk turėtų pavykti. Šiandieną skaitom, kaip pirmą bandymą. Per tą laiką turėčiau ir pats atsigauti.

[GLL]Zapatdlo Written by:

One Comment

  1. […] Сha…. sugrįžau netikėtai! 6 savaitės pirma diena gerokai užsitęsė, ne tik kad neįveidavau reikiamo krūvio, bet ir dėl papildomų negandų, kurios nori neigiamai paveikti metų galą… Vis dėlto 6 […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *