100 atsispausdimų per 6 savaites #7 (išsekimo testas 01)


Foto ©Paula Bronstein/Getty Images AsiaPac

4 savaitė – išsekimo testas 2009-11-28 (Sekmadineis)
Nusprendžiau atlikti progress testą nelaukdamas kitos dienos, nors ir draugų dienos sutikimo šėlsmas tęsėsi iki 6 ryto. Pilnai tikslo nepasiekiau, bet rezultatas nenuvylė. Apšilimui padariau ~20 atsispaudimų ir sekančia serija padariau 46 atsispaudimus, trumpa pauzė gal 5 sekudžių atsispaudimo pozoje išiesus rankas ir pakilau iki 56, dar viena pauzė ir paskutinis atsispaudimas buvo 59. Kaip rezulatą užskaitau 46. Padariau 5 minučių pertrauką ir pabandžiau padaryti labai greitų atsispaudimų spurto seriją – 44 atsispaudimai. Pertraukėlė. Dar viena serija 41 atsispaudimas. Sakyčiau bendras rezultatas labai neblogas. Dar yra kažkoks psichologinis momentas smegeninėje užsifiksavęs kažkoks skaitliukas, kurį peržengus atrodo dingsta jėgos, nors išties gali padaryti daugiau. Nei savo, nei Lietuvos rekordo neviršijau, bet ramiai galiu pereiti prie 5 savaitės programos aukščiausioje klasėje. Jau prasidės didieju užknisimai.

Kalbant apie rekordus, Lietuvos atsispaudimų rekordas – 13232. Remdamasis delnais 2002 metais atsispaudė Rolandas Žukauskas iš Veisiejų. Užtruko 6 valandas 5 minutes. Kas valandą ilsėjosi po 5 minutes. Jam priklauso ir šalies atsispaudimų rekordas per vieną valandą – 2920. Viena ranka daugiausia kartų – 140 – atsispaudė druskininkietis Valdas Dabravolskis (be poilsio pertraukų).

Pasaulio „Guinnesso” rekordų knygoje užfiksuotas planetos atsispaudimų per valandą rekordas kanadietčio Roy Bergerio – 3416. Britas Paulas Lynchas, remdamasis vienu pirštu, iškart atsispaudė 124 kartus. Paddy Doyle’as iš Didžiosios Britanijos viena ranka per 5 valandas padarė 8794 atsispaudimus. Jam priklauso ir kitas rekordas – per metus atsispaudė 1mln. 500 tūkst. 230 kartų.

Pažiūrėjus į tokius skaičius menkokai pradedi jaustis 😉 Nors jei pasieksiu dviejų nulių zoną, tai bus jau netaip ir žemai.

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *