11 neegzistuojančių dalykų (pagal Ciniką Robertą)

1. Kalėdų senelis. Jis žinokit ne tik dovanėles padėdavo, bet kai jūs miegodavot ateidavo ir žiūrėdavo į jus. Gali būti, kad net priguldavo šalia… Oi, tas senelis!

2. Ne godus politikas. Jei nori atkreipti jo dėmesį, mojuok jam rankoj laikydamas šimtinę. Jei nori jį pamaloninti, pavyzdžiui, per gimtadienį, padovanok jam daiktą, kurį būtų galima gražinti į parduotuvę ir atsiimti pinigus (nepamiršk pridėti čekio).

3. Dievas. Jei toks būtų, nebūtų pedofilų, tornadų, ateistų, cunamių ir gėjų. Pastarieji yra didžiausi dievo priešai. Biblijoj rašo, kad juos reikia užmušti akmenimis. Paskaitykit, labai smagi knyga.

4. Intelektuali Olialia pupytė. Papūgų smegenys, kaip riešutai ir jos šika ten kur stovi. Bet kalba vistiek įdomiau.

5. Ką nors darantis prezidentas(-ė). Jau kelinta(s) iš eilės – tik dėl grožio. Nesutikti, įvardinti problemas, paprieštarauti ir pakritikuoti seimo darbą gali bet kuris iš mūsų.

6. Malonus taksistas. Kaskart įlipęs į taksi jauties taip, lyg tu ir būtum visų taksisto asmeninių bėdų šaltinis. Kai kurie įsižeidžia, jei paprašai užgesinti cigaretę. Žinoma, jei išdrįsti paprašyti…

7. Malonus kontrolierius. Jei turi bilietuką, tavęs nekenčia nes negali gauti baudos arba primušti. Sako, kad juos ruošia buvę KGB agentai…

8. 7-25 metų lietuvis, kuris nebūtų soc. tinkle. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad provincijos jaunimas renkasi one.lt, o miestų – feisbuką. “Pasakyk man kur tu užsiregistravęs, pasakysiu kas tu.” – cinikas Robertas.

9. Pasaulio pabaiga. Jei ji įvyks, Robertas kiekvienam norinčiam padarys erotinį masažą. Tai bus kaip atsiprašymas. O jei ne, kiekvienas, kuris sakė, kad įvyks, turės Robertui padaryti tą patį. Sutariam?

10. Vaiduokliai. Jei manote kitaip, atveskite ir parodykite bent vieną.

11. Kyšio neimantis policininkas. Jei Robertui irgi būtų taip gyvenime nepasisekę, jis irgi imtų kyšius. Taip pat dar priimtų duokles iš vagių, banditų ir mafijozų

Autorius Cinikas Robertas.

Šalia manęs Kalėdų senelis niekad nepriguldavo, nes dovanų ryte niekad nebūdavo. Palikdavo didekį maišą iš vakaro prie lauko durų. Matyt neturėjo raktų nuo durų, o kaminas buvo per siauras, kad patektų į vidų. Dar kartais rasdavau dovanų kaime po egltute, tad jei priguldavo tai ne prie manęs. Nepiktų taksistų tekę sutikti ar malonūs niekad nekilo noras išsiaiškinti. Pasaulio pabaigos dabar dar mažiau laukiama, nors jei ji bus Roberto paklausa gali gerokai viršyti pasiūlą =D Pasaulio pabaiga kažkada tikrai bus, tik visi jau kape padėti būsim ir mums giliai pypt bus ant jos ir dabar pypt.

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *