Pieno rūgšties istorija

pieno_rugstis

Kartais ši istorija, nors ir iš pirmų lūpų, bus pasakoja trečiuoju asmeniu J.

Darbo pabaiga. Kaži ką nuveikus šiandiena pamąstęs ir nesumastęs Andriukas pasibalnojo savo ne tokį galingą plieninį žirgą. Gal tiesiog reikėtų sakyti ponį, bet ir tai netaiklu. Žodžiu užsėdo ant dviračio ir numynė sau įprasta kryptimi. Bemindamas ir klausydamas savo mėgstamos muzikos dairiausi į rudenėjantį Vilnių, dailias merginas ir kur nors kiūtinančius šuniukus. Aišku įsivaizdavau, kad minu ne asfaltu, o kažkur kaimo takeliukais palei nupjautas kultūras. Na taip save ramino Andrius dažnai, deja jo vidinis pasaulis ne toks jau ir paprastas, kad apgauti kokiais tai rugių laukais J. Na kaip ten bebūtų bemindamas sumąsčiau, tebūnie šiandien sportas. Susiradau kokias tai kleckuotas sportui skirtas kelnes, maikutę, jau spėjusius apdulkėti sportinius batelius. Žodžiu pilna komplektacija pagalvojau ir išlėkiau sportan.
Dar penkis kartus grįžo Andrius namo, nes vis tik senokai sportan ėjo, tai rankšluostį, tai kuom nusiprausti, tai galų gale kuom persirengti baigus treniruotę pamiršo pasiimti.
Pagaliau tikslas pasiektas – jis sporto klube. Administratorė maloniai viską paaiškino ir aš persirengęs tvirtu žingsniu įžengiau į treniruoklių salę. Ramia eisena išsitiesęs, nes vis tik kupra insimetus, nužvelgiau visus čia esančius, tiek žmones, tiek tuos šalto plieno treniruoklius kuriuos šiandiena bandysiu sutriuškinti savo nepažabota jaunuolio energija J.

Vat čia ir prasideda labai trumpa, bet tikra pieno rūgšties istorija.

Viskas prasidėjo nuo paprasto apšilimo einant bėgimo takeliu, bet aišku kur man būnant tikram bachūrui čia tik šiaip eiti, bet aišku kai jau antrą kilometrą bėgant, man tikram bachūrui, nusileisti gretimam takelyje bėgančiai merginai. Trečias kilometras, neapsakomo skausmo dūris į šoną, sunkiom pastangom gaudai orą. Šypsaisi, nuo lango atsispindinčiam greta bėgančio dailaus sutvėrimo atvaizdui. Toliau sau sėkmingai šypsaisi. Darosi tamsu. Apsidairai bet ne, laukas matos, elektra lyg neatjungta, visi vaikšto, treniruojas. Toliau vis dar šypsaisi. O ji kaip bėga taip bėga, lengvu savo ištreniruotu žingsniu. Toliau sau kol kas sėkmingai gaudai orą. Tada nustembi – o taip, nebeduria, persilaužei pagalvojo sau Andrius. Tu tikras vyras. Bet ji vis bėga, pasižiūri į tave, nusišypso, pagalvoji – patikau. Na galiausiai pakirto kojas. Pasidarė kokios tai kaladės iš ąžuolo. Kad jas perkūnas, o ji vis dar bėga. Ties šeštu kilometru ji vis tik sustojo, nulipo ir nuėjo, aš savo ruožtu irgi tą padariau.

Vaizdas po kokių 15 minučių, baltas, nepavelkantis kojų, iš veido iškritęs – kas?

Tada aišku panaši situacija su treniruokliais, aš ką neįveiksiu to užsieniečio kuris čia jau penkiasdešimtą kartą tuos treniruoklius laužo….

Na žodžiu yra posakis nejaučiu rankyčių, nejaučiu kojyčių – tai aš jaučiu ir rankytes ir kojytes, ir užpakalį, ir kaklą ir tuos raumenis kurių net nenutuokiau turintis.

P.S. Kuriom dienom eini į tuos aerobikos užsiėmimus, aš eičiau kitom dienom, jei sugalvočiau, kad tik prieš nepažįstamus apsijuokti J.

Autorius - CEMENT

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *