100 atsispausdimų per 6 savaites #0

Jau daugiau kaip metai kai užmatęs šią programą, bet niekaip neprisiruošiau patikrinti kiek kantrybės užteks – 100 atsispaudimų per 6 savaites.

Initial test 2009-11-15
Pirmiausiai reikia nustatyti savo lygį – initial test. Senokai intensyviai treniravausi, bet 4 lygio ribą peržengti turėčiau be problemų, nes paprastai darau 3 serijas po 30 atsispaudimų. Dėl teisybės atlikau testą. Rezultatas 36 atsispaudimai. Buvo galima daugiau išspausti, bet buvo aišku, kad 5 lygio ribos neperkopsiu. 5 lygiui reikėjo, bent 50 pilnų atsispaudimų. Paskutiniu metu reguliariai nesitreneravau, tad būtų pasirodę, kiek per daug 5 lygio =] Jei man būtų kiek virš 50 metų, bučiau 5 lygyje 😉 arba grįžus į 11 klasę, kai padarydavau išsyk 60 atsispaudimų.

Pasirodo, kaip gabiam mokiniui pirmas dvi savaites man siūlo praleisti ir pradėti iškarto nuo 3 savaitės rėžimo:
"More than 20 push ups? I would suggest starting the program on Week 3. Choose either Column 2 or 3 based on the number of push ups you managed in your initial test."

Ką gi 3-čia savaitė neatrodo baisi, mano terminas sutrumpėja iki mėnesio laiko (4 savaitės). Kol kas didžiausia kliūtis su kuria susidursiu atrodo, tai kad man visada atsibosta tą patį per tą patį daryti, geriau iškart sunkiau, bet mažiau. Jau pirmą savaitę kiekvieną kartą reiks daryti po 5 serijas, kai aš įpratęs 3 ir tai pabosta kol įvykdai savo normą žemyn aukštyn, žemyn aukštyn (nešvankiai kiek skamba 😉 čia ne apie tai), o 6 savaitę net iki 9 serijų nusimato ;/ Galiausiai jei įveiksiu save galėsiu pelnytai ir sąžiningai publikuoti I did the hundred ženkliuką 😉

Jau dabar prognozuoju, kad 4 savaičių neužteks todėl, kad nesilaikysiu pavyzdingai rėžimo ir prireiks išties 6 savaičių, jei tikrai įveiksiu save.

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *