200 atsilenkimų per 6 savaites #0 (initial TEST-final TEST)

200 pushups
Jau antras mano ženkliukas ;)

2010-12-04
Po ilgos mokymosi dienos ir atsiribojimo nuo visų komunikacijų nusprendžiua, kad šios dienos vakaras bus tinkamas laikas pasitikrinti ar esu vis dar vertas ženkliuko – “I did the hundred!”.
Sukauptos energijos buvo daug, kurią reikėjo paversti gerąja. Įveikiau – 101 atsispaudimas, nors pats paskutinis jau buvo apgailėtinas atkišta subine į viršų 😉 Sunkiai rankas kėliau virš stalo, visgi nusprendžiau padidinti iššūkį ir pradėti programą – 200 atsilenkimų per 6 savaites. Pats tinkamiausias laikas pradžiai, nei pirmadienis, nei mėnesio pirma diena.

Pirmiausiai reikėjo nustatyti savo krūvį ir atlikti initial test. Testo rezultatas – 353 atsilenkimai. Taip nesąžininga! Dingo visas iššūkis ir nesijaučiau nusibaigęs, kaip kad po atsispaudimų. Būčiau galėjęs dar bent iki 400 pakilti, bet pabijojau, kad ryte bus šakės, kai reikės pasijudinti. Nustebinau pats save. Žinojau, kad su šia programa tvarkysiuos daug lengviau negu su atsispaudimais, bet kad įveiksiu su kaupu nesiruošęs – netikėjau. Nors šiandieną (2010-12-05) jaučiasi, kad po oda kokia tai skarda pakišta, bet kol kas nieko baisaus.

Atsilenkimus dariau pagal paaiškinimus – what is a sit up? Čia rekomendavo daryti, taip vadinamus crunch/curl up (nežinau, kaip lietuviškai) pratimus, kurie man pasirodė gerokai lengvesni, bet tausojantys nugarą. Mano įprasti atsilenkimai (paauglystės) panašūs į klasikinius – atsilenkiama pilnai, vieno atsilenkimo metu kairia alkūne paliečiama žemė tarp kojų, kito atsilenkimo dešine alkūnė arba atvirkščiai.

UŽSKAITAU – I did two hundred!

P.S. Ateityje reiktų pabandyti įprastų atsilenkimų iššūkį naudojant šios programos grafiką. Turėtų būti gerokai sunkiau.

[GLL]Zapatdlo Written by:

6 Comments

 1. astu
  December 6, 2010

  O kaip ten patikrina, kad tu TIKRAI padarei? ar čia sąžinės reikalas?

 2. December 6, 2010

  Sakyčiau, čia daugiau sąžinės reikalas. Parašai treneriui, kad nori būti įtrauktas į robocop’ų sąrašą ir patvirtina arba ne. Aš dar būna siunčiu savo logger’io accountą:

  Push Ups Logger

  Sit-Ups Logger – nors šiuo atveju, tik Initial test užpildytas ir viskas, vis dar laukiu patvirtinimo 😉

  Mačiau yra, kas siuntė Youtube įrašą, kaip atliko viską 🙂

 3. astu
  December 7, 2010

  ėėėė mes irgi norim tavo jūtūbą pamatyt, kaip tu darai čia viską. Mūsų fotikas neblogai filmuoja. Ruoškis, kada ateisi, darysim filmą

 4. December 7, 2010

  ne ne aš tai nesitūūūbinau 😉
  Tai jau kojas skustis??? Ne, aš dykai nesifilmuoju 🙂
  Nors vis dar sprando vienoj pašonėj jaučiu plaušą kokią tai, o presas jaučiasi gerai 😉

 5. kmxruu
  January 26, 2013

  gal zinot kur rasti kokia programa atsilenkimams? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *