Dominykos Respublikos skrodimas #7 – Karibų jūra

Jau gal paskutinė, o gal priešpaskutinė žinutė iš Karibų pakrantės… Darelis jau paliko mūsų kompaniją, grįžo į savo buveinę ir gąsdina mus žinutėmis kaip šalta senajame žemyne. Čia kasdien nemažiau 30 laipsnių šilumos, išlipus iš kondicionuojamo autobuso visada pirmas jausmas, kaip įšokus į pirtį – pūkšt karšto oro bangaaaa, prakaitas žliaugia….
Mes su Emka dar turėjom kelias laisvas dienas, o plano ką veikti neeee 😉 Viena iš idėjų buvo nuomotis mašiną ir lėkti į Samana regioną. Vairavimui buvau nusiteikęs entuziastingai, svarbu daug gražiai pypinti ir neskubėti. Emka netoks optimistiškas vairavimo atžvilgiu, bet mano entuziazmą ištaškė patirtis su viešbučiais – pastoviai kokia nors neaiški situacija ar sistema – mokėjo, nemokėjo damokėti, užstatas, grąžinimas, perkraustymas ir pan. 🙂 Tad su mašina ir jos draudimu gali būti dar daugiau stebuklingų, neišvengiamų ypatybių 😉 Tad toliau sėkmingai keliaujam viešuoju transportu, su vietiniais gyventojais 😉 Kitų baltųjų netenka čia sutikti.
image
Vakar išbandėm Karibų jūrą, Bayahibe pleže/regione, netoli La Romanos. Vauuuuu, tai buvo ta

trūkstama Dominykos puzlės detalė – Bounty reklamos vaizdai….
Čia vaizdai kitokie, negu vandenyno pusėj, vanduo dar šiltesnis ir mažiau sūrus. Negaliu atsižiūrėt į pakrantę su arti vandens pasvirusiomis palmėmis….
Čia viskas neyprastai, nedominikietiškai – pirmą kartą nebuvo nuotykių su prisiregistravimu į viešbutį, netgi davė kitą kambarį su dviem lovom už dyką, bo buvo keista, kad vienas iš mūsų ruošiasi ant sofos miegoti 🙂
Netoli viešo Bayahibe pležo, buvom įžengę į uždarą baltųjų rezervatą (nepagavo apsauginis joks 🙂 )… Kažkokia nesamonė – gultas prie gulto, niekas ant smėlio neguli, visi balti, išsitrynę kremais, vietos nėra…. Nejauku!!! Grįžom į vieša pležą, kur akių niekas nebado, mes gi jau vietiniai, žinom visas panetkes….
Šiandien kraustomės į Boca Chica, nuo čia oro uostas apie 10km. Nebus didelio streso nuvykti laiku į išvykimo vietą, o šiandien dar galėsim gurkšnoti savo pamėgtą Brugal romą ir pasimėgauti Karibų jūra…

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *