Korona [GLL] nepagaus #2 – Germany, įsileidi!

Dienos planas nesudėtingas – nulekiam ~250km iki kempingo, pasistatom palapinę ir varom padaryti įžangą į “Tapytojų taką” (“Painters way”, “Malerweg”).

Tai va…. Pirma dalis lengvai, antra dalis kažkiek kitaip… Atvarėm į tokį mielą kempingėlį, su nuostabiu vaizdu į parką, arti “hiking’o” takų, bet registratūra užrakinta. Teko skambyti nurodytu telefono numeriu – “Jūs užsiregistravę..?? Ooo vietų nėra visą savaitę” 🙂

Deja, vietos, gėrėtis šia panorama kiekvieną rytą, negavome

Ką gi, renkamės kitą kempingą, juk aplinkui gal 7-9 kempingai. Lekiam link naujai pasirinkto kempingo, pakeliui mane suklaidina nuorodos į dar kitą kempingą – sekam nuorodomis vingiuotais keliukais, nervinuos, kad tenka važiuoti kažkokio kalnų traukinuko bėgiais, kažkiek gal nesaugu… 🙂 Saugiai atvykstam iki to kempingo, bet neatrodo, kad jame vietos būtų, o prižiūrėtojos taip pat nėra. Bandom skambyti, niekas neatsiliepia. Tuo tarpu, paskambinu į prieš tai pasirinktą kempingą – “Jūs užsiregistravę..?? Ooo vietų nėra visą savaitę” 🙂 Kai galiausiai pavyko prisiskambinti esamo kempingo registratorei, ši išgirdo, kad reikia kalbėti angliškai ir tiesiog padėjo ragelį. 😀 Ką padarysi… Nusprendėm susirasti vietelę papietavimui ir pabandyt paskambyti likusiems kempingams.

Mums dar nėra taip buvę, dažniausiai renkiesi vietą, kokią tik patinka. :/ Tad, daugybė skambučių ir netikėtas rezultatas – viename iš kempingų turėjo vietos vienai nakčiai irrrrr paskutiniame mūsų laukia net 3 naktims – wuhuuuu!!! Ironiška, kad tai kempingas, į kurį nuo pat pradžių galvojom lėkti, bet pakeliui atmetėme, nes buvo toliausiai nuo parko, Pirmos mieste 😀

Labai geras gyvenimas po klevu 🙂

Na štai, mes jau kempinge. Įsikūrėm 3 naktims po dideliu klevu! Kempingas mums patinka – tvarkingas, gero fengšui (išskyrus šalia esančią balą, kur vokiečiai mėgsta nuogi sėdėti :/ ) ir net dušas įskaičiuotas į 27 eurų paros mokestį. Kituose kempinguose už dušą būtų reikėję mokėti atskirai – 3 min. 0.7-1 eur WTF…?

Bet dabar visa tai px, ryt trauksim į žygį!

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *