Zelandiški nuostabumai #3

Laimei, dar šiaurinėje saloje, gavę trupinėlį interneto, užsisakėme kambarį tame pačiame Picton’e. Vėlgi, laimei, hostelis buvo įsikūręs vos už kilometro. Ten mus sutikęs hyper-linksmas [ir lengvai įkaušęs] Bobas su boba (šeimininkės vardo nežinojom, bet porelės pavadinimas gavosi visai skambus 🙂 ), paskolino mums savo telefoną, kuriuo bandėme prisiskambinti į autonuomą. Mašina kitame krante mums buvo garantuota, todėl jautėmės turintys teisę niršti, bet per atostogas ilgai piktintis kažkaip nepavyksta. Tad, palikę Thrifty autoatsakiklyje žinutę ir pranešimą jų internetinėje sistemoje, kramsnojome sumuštinius, užgerinėjome alumi ir juokėmės iš savo pačių linksmumo. 🙂

Kitą rytą, jau 9 val. ofise mūsų laukė labai atsiprašinėjantis vaikinukas. Mūsų rūškanoti, lietaus išmirkyti veidai nušvito tik tada, kai išgirdome gausią tą patį (tik sidabrinės spalvos) Holander’į. Smagumai tęsiasi!

Savo prabangia karieta iš Picton išriedėjome į netoliese esantį Nelson. Pastarasis garsėja vaizdingomis pakrantėmis ir paplūdimiais. Deja, tądien išpuolė ne visai tinkamas oras pležauti. Apniukęs dangus spaudėsi prie žemės, pūtė šaltas vėjas, o lietus drumstė vandenį. Tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis gamtovaizdis buvo patrauklus.

Galiausiai, sušalę sėdom į mašinytę ir išrūkom į Westport. Besisukant kilometrams negalėjom atsigerėti garuojančiais kalnais. Atrodė, kad kiekvienas kalnas (kurių čia tikrai daug) turi po savo asmeninį, šonus glostantį debesį. Tiesiog pasakiškas vaizdas! Kad ir kiek jų matėme, dar neatsibodo gerėtis.

Vakare, pasiekus Westport, gamta nenustojo su mumis koketuoti. Atvykome kaip tik prieš nusileidžiant saulei, tad dar spėjome miesto paplūdimy pasigrožėti peizažu. Ryški dangaus akvarelė kontrastavo su nubalusiu smėliu ir tirpo kažkur jūros pakraščiuose. Senai nuskalbtos medžių nuolaužos, tarsi inkrustacijos, papildė nuostabų paveikslą. Ir lyg to būtų maža, dieną pabaigėme lauko kepsninėje čirškindami avienos bei jautienos kepsnius! Pavydėkite, nes tikrai yra ko. 😀

Iki kito susirašymo!

Žmonas Written by:

3 Comments

 1. October 6, 2017

  Baltai pavydim. Linkim tolimesnių nerealių potyrių keliaujant.

  P. S.
  Labai jau vaizdžiai perteikiama infocija. Dėkuj blogeriuj.

 2. Robukas
  October 10, 2017

  Jau tas Mantuko veidas kai jau tuoj tuoj gaus mesytes 😀

  Linkejimai nuo baidarininku!

 3. October 11, 2017

  O taip! Tikrai gerai prisikirtom, net ir rytui uzteko 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *