Kokiam Amerikos taške [GLL] #5

Šiandien (2010-07-22) aplankėme paskutinį suplanuotą objektą – white sands. Iš viso aplankėme tris dykumas ir jų neįmanoma tarpusavyje palyginti. White sands iš pažiūros atrodo paprastų baltų kopų krūva, bet kai žengi žingsni ant balto smėlio, pačiupini jį apima keistas jausmas – norisi paragauti smėlio, lyg vaniliniai ledai, norisi bėgti, o amerikiečiai nuo kopų su rogutėmis čiuožinėja 🙂


Metėme batus ir bėgome per kopas, šokinėjome nuo jų – labai smagu.

Nors white sands pavojinga vieta ir po saulėlydžio čia neleidžiama niekam lankytis – tai JAV raketų bandymo poligonas. Čia netoli Alamongordo miestelio prieš 65 metus buvo atliktas pirmasis JAV atominės bombos testas. Pakeliui aplankėme raketų bandymo centrą (white sands missile range).

Beveik prieš dvi savaites jau galėjome prognozuoti savo optimistinius tempus ir optimizavome maršrutą – išmetėme Great salt lake ir viskas kas virš jo yra. Visko nebūtų pavykę aplankyti,tad išmetėme, tai kas toliausiai ir turėjo mažai taškųpakeliui. Taip bandėme sutaupyti laiko, kad galėtume pravažiuoti visa Ramiojo vandenyno pakrante nuo San Diego iki San Francisko – tai naujas mūsų taškas. Šį objektą mums rekomendavo vienbalsiu visi sutikti Californoją žinantys JAV piliečiai – „Jūs privalote tai pamatyti“. Norime ne tik pravažiuoti pakrante, bet ir turėti vieną visą laisvą dieną pleže, be jokių vairavimo ir planavimo rūpesčių.
Dabar jau esame kelyje link San Diego. Šiandien viso būsime įveikę virš 600 mylių, tad rytoj vietoj 700 mylių liks įveikti, tik apie 400 – tai ganėtinai standartinis mūsų kelias. Stengiamės pagerinti optimistinį planą ir dar turėti laiko susipažinimui su San Diego, o šis įrašas gali būti vienas paskutinių iš JAV.

[GLL]Zapatdlo Written by:

4 Comments

 1. kesh
  July 23, 2010

  lauksim griztant su fotkem prie alaus 🙂

 2. [GLL]puskyte
  July 24, 2010

  Joooooo, aš vietoj alaus pasiimsiu kokio vermuto 6litrus 🙂 ir mėnesį žiūrėsim visas nuotraukas be pertraukų :)))

 3. astu
  July 25, 2010

  Nepamirškit ir manęs, nepamirškit ir manęs prie nuotraukų peržiūros 🙂

 4. July 27, 2010

  o matau jau visą dramos teatrą reiks pajamti nuotraukų peržiūrai 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *