Kokiam Amerikos taške [GLL] #6


Suabejojot…? 😉 Vis dar būna ateina koks SMS – “kad ir kur būtumėt…”, “…gal jau grįžę…”. Iš tiesų visi ekspedicijos dalyviai grįžę į ten iš kur atvyko – kas ieško gyvenamo kampo, ruošiasi naujom pareigom, kas ieško darbo, kas tęsia senus darbus, lopo namus 😉 Mes padarėm ameriką!
Vienas iš mūsų kompaniją varančių veiksnių buvo muzika. Turėjom keletą savo CD, bet per mėnesį laiko kiaurom dienom su 4 CD gali ir nepasisekti 😉 Amerikoje buvo gerai, dažnai galėjom surasti radio stotį, kuri grojo teisingą muziką – Rock Radio. Kalifornijoje lekiant į sekvojų miškus susivėlinom ir atėjus vidurnakčiui buvom dar kalnų apačioje. Kildami į kalną nuvažiavome gal tik 20-30 mylių, bet tai truko dar ~3 val. – į kalną mus užvežė Rock Radio 😉
Keliaujant buvo vietų, kur radijas grojantis Rock nutrūkdavo, bet visada galėdavome rasti Country muzikos radiją – ši muzika čia labai populiari, nereikia net Texas’o. Niekad nebuvome Country muzikos gerbėjai ir kas pažįsta mus galvoja, kad pagedome 😉 Nevisada pakęsdavom tokį radiją ir įjungdavom CD. Country nustebino mus, kaip ir daugelis dalykų amerikoje, na bent jau keletas topų, kurie JAV labai populiarūs, rado nedidelę vietą mūsų muzikinėse kolekcijose. Pagrindinis žavesys – dainų tekstai ir jais išreikšta mintis 😉 Keletas topų žemiau.

[GLL]Zapatdlo Written by:

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *